Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Tesisinizden ne gibi hizmetlerden yayarlanırız ?
Tesisimizde giriş ücretine dahil olarak; Türk hamamı ,Sauna, Fin Hamamı, Yarı Olimpik Havuz, Jakuzi, Duşlar ve Dinlenme alanları kullanımından faydalanabilirsiniz. Ayrıca keselik bölümünde kese, köpük masajı, kahve masajı hizmeti ve masaj odalarımızda Klasik ( İsveç) yağ masajı ve çeşitli yağ masajları hizmeti verilmektedir.
Çocuklar için Fiyatlandırmanız Nasıl?
0-10 Yaş Çocuklar İçin: 100₺ 10 yaşından büyük misafirlerimizden tam ücret alınmaktadır. Not: 3 yaşından büyük erkek çocuklarının kadınlar bölümüne, 3 yaşından büyük kız çocuklarının da erkekler bölümüne girmeleri yasaktır.
Gelirken yanımızda ne gibi malzemeler getirmememiz gerekir ?
Tesisimizde havlu, peştamal, terlik gibi ekipmanları ücretsiz bir şekilde sizlere sağlıyoruz. Erkekler bölümünde ücretsiz şort hizmeti de verilmektedir. Kadın misafirlerimiz kendi havuz kıyafetlerini getirmeleri gerekmektedir. Havuz kullanımı yapacak misafirlerimiz bonelerini yanlarında getirmelidir. Bonesi olmayan misafirlerimiz bizden satın alabilir. Sabun, şampuan, lif ve kese gibi malzemeleri yanınızda getirebilirsiniz.
Kadınlar ve Erkekler aynı tesisimi kullanıyor ?
Tesisimizde kadınlara özel ve erkeklere özel iki ayrı bölüm bulunmaktadır.
Havuzların boyutu ve sıcaklık değerleri nedir ?
Tesisimizde iki ayrı havuz bulunmaktadır. Erkekler bölümümüzde bulunan havuzumuz yarı olimpik havuz standartlarında 24 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindedir. Derinliği 150 cm’dir. Sıcaklığı 26-28 C derecedir. (Erkekler bölümümüzde bir adet çocuk havuzu da yer almaktadır.) Kadınlar bölümümüzde bulunan havuzumuz 10 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğindedir Su sıcaklığı ise 26-28 C derecedir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın